!!100 мυѕι¢!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!100 мυѕι¢!!

мυѕι¢нαηηєℓ ∂α вєуαz ѕєzσηυ

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı

2 posters
YazarMesaj
esra
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя
esra

Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı Empty
MesajKonu: Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı   Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı EmptyPaz Ağus. 12, 2007 7:35 pm

Amy Lee bi sitede şu mesajı yazdı;

"Evanescence yaşıyor ve iyi. John ve Rocky dört senedir gruptalardı, beraber çalarken çok güzel zamanlarımız oldu, ama onlar gitmek için hazırlardı ve bu yğzden yollarımızı ayırdık. Evanescence benim çok sevdiğim ve 14 yaşından beri büyüttüğüm bir şey ve bu yüzden yapabildiğim kadar onun için savaşmayı ve onu korumayı istiyorum. Terry, Tim ve ben yeni mükemmel elemanlarla çalmak için sabırsızlanıyoruz ve daha iyi ortalığı sallamak istiyoruz. Daha fazla haber için bekleyin. Ve turne hakkında endişelenmeyin, çocuklar. Hiçbir şey iptal edilmeyecek ve hepinizle görüşmek üzere!"

ALINTIDIR!!!
nilhan
α∂мιη
α∂мιη
nilhan

Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı Empty
MesajKonu: Geri: Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı   Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı EmptyPtsi Ağus. 13, 2007 9:26 pm

sağol canısı teşekkürler..
https://musichannel.yetkin-forum.com

Amy'nin Gruptan Atılmalar Hakkındaki Mesajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-