!!100 мυѕι¢!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!100 мυѕι¢!!

мυѕι¢нαηηєℓ ∂α вєуαz ѕєzσηυ

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Namaz

2 posters
YazarMesaj
nilhan
α∂мιη
α∂мιη
nilhan

Namaz Empty
MesajKonu: Namaz   Namaz EmptyCuma Tem. 27, 2007 8:44 pm

Bir ara 16-17 yaslarinda dine merak sarmistim ama detaylarina filan hep kendi kendime söz veriyordum namaz kilicam ama bisey oluyor cayiyordum böle birkac kez olduktan sonra bir aksam annemler televizyon izliyor bende yan odada kitap okuyorum icim gecmis heralde ruyamda ahiret gununu göruyorum herkez bir seye biniyor kurtuluyor ben habire dusuyorum neyse sicrayarak uyandim baktim isik filan acik anemler keyfinde kendime gelmeye calisiyorum birden gözum takildi sanki kapinin yaninda biri vardi basimi cevirip bir baktim heryani beyazlarla kapli bir dede duruyo sen dedi bana neden namaz kilmiyorsun ama ben put kesildim dondum kaldim zaten korkunc bir ruya görmusum titriyordum hepten koptum ben sonra tamam kilicam git dedigimi hatirliyorumm birde titredigimi sonrasi yok hatirlamiyorum sonrasinida annem anlatiyo ben o aksam odadan cikmisim uyurgezer vaziyette apdest almisim kuran okumusum namaz kilmisim annemsordugunda ibadet etmek kötumu neden garip geldi diyormusum.öle garip bir olay sonra yatip uyudun diyor annem tabi öncesinde görugumu bilmiyor o beni uyur gezer saniyor böle acayip urkutucu bir olay gecti basimdan iste.

Alıntıdır..
https://musichannel.yetkin-forum.com
dila

dila

Namaz Empty
MesajKonu: Geri: Namaz   Namaz EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 6:52 pm

ya rüyaya inanırımda dede falan ne bilim...

Namaz
1 sayfadaki 1 sayfası