!!100 мυѕι¢!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!100 мυѕι¢!!

мυѕι¢нαηηєℓ ∂α вєуαz ѕєzσηυ

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bu anı unutamam!!..

3 posters
YazarMesaj
nilhan
α∂мιη
α∂мιη
nilhan

Bu anı unutamam!!.. Empty
MesajKonu: Bu anı unutamam!!..   Bu anı unutamam!!.. EmptyCuma Tem. 27, 2007 9:03 pm

bundan 2 yıl önce arkadsım ve ablamla oyun oynarken cık susamıştım ve su içmek için eve gitmiştim. asansörle yukarı çıkarken hersey normaaldı. fakat indiğimde asansörde bir yavaslama hisettm. 5 den sıfıra iniyodum fakat sanki 10 kat çıkıyomusum gibi yavas gitti ve daha sonra beni istemedipim katlara çıkardı çk korkmustum ve gözyasları akıtıodum farkına varmadan!. ve sonunda zemn kata indim . olanları ablama ve arkadasıma anlattım fakat bana inaanmadılar. bende gözü karattım ve onları hiç düşünmeden asansörle çıkarmak çiçn teklifte bulundun onlarda kabul ettiler. çünkü bna inanmiyolrdı. asansöre çıkarken arkadasımın babası işten geliyodu veonla çıktık fakat çok şaşrdığım bi durum oldu ama hiç anlamadım çünkü asansör gayet normal hareket ediyodu. arkadasımın babası bize gec olduğunu eve gitmemiz gerektiğinı söledi tabi biz ona bi yalan uydurup assağıda topumuzu untttupumuzu söledik .o da 15 dk sonra evimize gitmem,iz gerektiğini söledi. bizde salladım tamm dedik. ve sonunda beklenen an geldi ve indik .5 kattan 4 e kadar hersey normaldı fakat birden motor gibi bi ses çıktı ve asansör deprem gibi salanmaya basladı. sonra birden 7 den 10 a 10dan 3e gidip gelmeye basladı . arkadasım ve ben dayanamyp ağkadım ve bir yandan da çığlık atıyoruz . fakat ablam çaktırmamaya baslıyo ve bizi yatıstırmaya çalıso ama kim takar onu . biz ölümle pençeleşiorz . anlatıldığında korknç gelmeyebilir fakat bi onlar bide allah bilir nasıl kotktuğumu daha sonra asansör birden sıfırın altına indi biraz daha inse ölecektik nerdeyse ölüydum . belki asansörde ölmeye bilişrdik ama heralde ben korkudan kalpten gidicektim. daha sonra komsular gec olsa da duydular ve anahtarı getirip bizi o radan çokardılar . sonra en korkun an oldu . arkadasımın babası beni kızı zannetti ve bi okkalı tokat çaktı feleğim şaştı . ama yasadığım o maraton andan sonra o tokat fız gelir diebiliri. o günden sonra asansöre tek binmekten korkar oldum. ve büyüklerimijn sözünden çıkmamaya karar verdim..
https://musichannel.yetkin-forum.com
__AmY_Le
Misafir

MesajKonu: Geri: Bu anı unutamam!!..   Bu anı unutamam!!.. EmptyCuma Tem. 27, 2007 10:33 pm

aSnsR kZasNn böLesi...qeRci pK kZa DiiL aMa....
nilhan
α∂мιη
α∂мιη
nilhan

MesajKonu: Geri: Bu anı unutamam!!..   Bu anı unutamam!!.. EmptyC.tesi Tem. 28, 2007 3:36 pm

ya ben olsam orda ölürdüm heralde yaa çok kötü bişii.. elephant
https://musichannel.yetkin-forum.com
__AmY_Le
Misafir

MesajKonu: Geri: Bu anı unutamam!!..   Bu anı unutamam!!.. EmptyC.tesi Tem. 28, 2007 9:45 pm

ben pek inanmıorm böle şelere ama ne bilim okurken de insanın inanası gelio pale
amylee'ci
ѕüρєя мσ∂єяαтöя
ѕüρєя мσ∂єяαтöя
amylee'ci

MesajKonu: Geri: Bu anı unutamam!!..   Bu anı unutamam!!.. EmptyC.tesi Eyl. 22, 2007 12:16 pm

bence de ancak yaşayınca anlar insan bounce
amylee4ever
мσ∂єяαтσя
мσ∂єяαтσя
amylee4ever

MesajKonu: Geri: Bu anı unutamam!!..   Bu anı unutamam!!.. EmptyC.tesi Ekim 06, 2007 12:46 pm

katılıtom ancak yaşayınca anlar insan Rolling Eyes affraid

Bu anı unutamam!!..
1 sayfadaki 1 sayfası